| andrei1121 a întrebat:

am o intrebare am putine emoti sunt in clasa a 7 a si sa nu radeti va rog ma duc la primul meu concurs scolar evaluare in educatie la fizica si sunt putin emotionat ce ar trebui sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BrokenWings a răspuns:

Crede-ma ca te stresezi degeaba big grin si eu am olimpiada de religie sambata asta si imi dau seama ca ma panichez prea tare laughing Nu poti ingrasa porcul in ultima zii laughing daca intelegi ce vreau sa spun, adica nu te stresa foarte mult cu invatatul, tot ce conteaza este ce ai invatat pana acum. Daca simti ca nu te descurci undeva mai fa cateva exercitii si o sa fie bine :*:*:*
MULT SUCCES :*:*!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-ti controlezi respiratia. Respira adanc de cateva ori pentru a te calma.