| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare la care vreau raspuns serios.
Deja o saptamana ma doare cite odata burta, nu ma doare ingrozitor dar simt dureri si nu pot sa nu le trag atentia caci nu am avut asa ceva ca din nimic sa ma doara.Nu sunt insarcinata dar nu am avut relatii sexuale 3 luni de zile. Ce sa fac? Influenteaza lipsa relatiilor? ajutati-ma va rog mult sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bianca55 a răspuns:

Http://www.noifetele.ro/yourmind/pms.php nu stiu daca asta e problema ta dar sper sa te ajute...