| Mmaannuu11 a întrebat:

Am o problema: Acum o saptamana am fost in spital (din cauza stomacului) si am stat in pat vreo 3 zile adica numai in pat. Cand am iesit ma dureau genunchii la articulatie, cand faceam efort (alergam, genuflexiuni sau altele ) ma dureau si imi treceau dupa. Stiti cum pot rezolva? Inainte nu ma dureau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mariesprouse a răspuns:

E de la stat prea mult in pat. Si mie mi se intampla cand sunt bolnava. O sa treaca in scurt timp daca ai inceput sa faci miscare din nou. Pentru durere poti lua Aspirina sau ceva de genul ca sa ti-o calmeze dar oricum ti-as zis ca o sa treaca.

| Mmaannuu11 explică (pentru mariesprouse):

Acum nu ma mai doare dar imi trosnesc genunchii.