| Freky229 a întrebat:

Am o problema, cateodata ma trezesc noaptea cu o mancarime in fund, de 2 saptamani cam asa, iar cateodata cand fac treaba mare ma ustura fundul de nu mai pot, doar 4-5 minute. De ce? Va rog sa ma ajutati sa nu radeti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ceva paraziti intestinali. Iei o proba de scaun, o duci la un laborator si mergi cu rezultatele la medic ca sa-ti dea tratament. Sau mananci usturoi, cica ajuta.

| Tudy24 a răspuns:

Salut! Am trecut si eu prin asa ceva. Exista mai multe variante dar cea mai des întâlnită e ca s-ar putea sa ai viermi intestinali