| EraGGon a întrebat:

am o problema mi-a crescut o buba rosie deasupra penisului si nu stiu de ce. In jurul iei toata zona e rosie si nu ma mananca si de durut ma doare doar cand pun pe ea.

Fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare un sancru luetic sau sifilitic. Urgent la dermatovenerolog.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat in maxim 1 saptamana trece a aparut de la masturbarile dese 2 pe 10 min cred

| Fabolous a răspuns:

Ar putea fi si o boala venerica :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, apare de la frecat bastonul cu mana plina de muci.

| Damian a răspuns:

Respecta igiena pe viitor

| georgia99 a răspuns:

Ai râie!

| alexander_2811 a răspuns:

Daca te masturbezi o data la 2 minute, asta se intamplabig grin