| anonim_4396 a întrebat:

De 3 luni mi-am ras părul din zona intima(si parul de pe testicule), cu bigul! Prima sapt am avut mancarimi GROAZNICE in jurul penisului (nu m-am dat cu nimic după after shave etc)dar am zis ca e ok trece. A trecut mancarimea din jurul penisului părul a crescut înapoi cum era totul bine. DAR am o mancarime in jurul testiculelor si inclusiv pe ele de atunci(3 luni au trecut )si am si pete roșii pe ele probabil ca ma scarpin deoarece ma mănâncă. Ce sa fac? M-am iritat, nu stiu sa incerc sa il rad inca o data complet si sa folosesc ceva unguent? Habar n-am, ma deranjează doar cand merg. Idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa fie de la chiloti daca nu sant de bumbac si e din plastic transpira apoi jegu ramane pe punca testiculara. Spalate in fiecare noapte, gandeste-te ca una vrea sa iti lnga ouale de paste acum nu le lasi murdare pentru a le savura

| alina2k18 a răspuns:

Https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10057728
De 2 ori pe zi pana iti trec iritatiile, nu te mai scarpina.
Data viitoare doar tunde parul cu un trimmer, nu mai folosi lama.

| Lajsvdufbvf a răspuns (pentru alina2k18):

Ok.Ai idee cat ar costa acea crema?

| alina2k18 a răspuns (pentru Lajsvdufbvf):

Scrie in linkwinking 31.5 ron

| Lajsvdufbvf a răspuns (pentru alina2k18):

Ok,mersi

| RoCkKiD a răspuns:

Incearca cea mai eficienta metoda inventata de om, aparatele de tuns. Nu o sa ia tot dar dureaza cateva minute si nu o sa se planga nimeni (poate de nist eintapaturi).

Le gasesti incepand de la 20-30 de lei pe eMAG.