| IoanaEp a întrebat:

..Am observat ca mi-a apărut un herpes pe buza și vreau sa scap cât mai repede de el.Ce pot folosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Acyclovir. Asa cred ca se scrie.
Te duci la farmacie si cumperi acyclovir e cel mai bun

| CuriousStuff a răspuns:

Aciclovir si plasturi pentru herpes.

| anoniiim1807 a răspuns:

Crema de galbenele.

| RalucaAime a răspuns:

Aciclovir unguent sau zovirax. E mai bine decat sa bagi tablete in tine. Eu ma confrunt des cu herpesul si iti trece cu unul dintre unguentele astea.