| Mindjack a întrebat:

am pe fata, un fel de puf, adica mustata, mai pufoasa, si "blonda" laughing nu se vede, dar pe mine ma deranjeaza. ce sa fac?
e destul de putin...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Este pe baza hormonala. Poti sa te epilezi continuu, sau am inteles ca se poate cu laser.Acum poti uita vizitele la salonul de frumusete pentru a beneficia de tratamentele electrolitice cu laser sau ac – e timpul pentru o alternativa nedureroasa! Cu E-Rola vei putea scapa pentru totdeauna de parul nedorit, in intimitatea casei tale!

Noul sistem cu role aluneca pe piele, permitand tratarea oricaror zone cu probleme, indiferent de cat de extinsa sau redusa este. E atat de simplu si sigur, incat oricine il poate folosi! Mai mult, poate fi folosit pentru orice culoare sau tip de piele.

S-a dovedit clinic ca E-Rola indeparteaza permanent parul in proportie de pana la 40% dupa doar 3 luni de utilizare.

Avantaje
•solutia nedureroasa de indepartare permanenta a parului
•economiseste banii cheltuiti pentru saloanele profesionale
•electroliza fara ac
•indepartarea permanenta a parului in intimitatea casei
•fara laser
•sigur pentru toate tipurile de piele
•indeparteaza orice tip de par
•parul facial nedorit de pe fata e simplu de indepartat
•ideal pentru tratamente de epilare pentru corp si picioare
•senzor incorporat pentru conductivitate
•cronometru automat
•leduri indicatoare al functiilor

| PrecioussGirl a răspuns:

Toata lumea are asa ceva.
si fiind destul de mic nu merge sa il iei cu benzi sau altceva.
si e pe fata...
eu zic sa il lasi asa happy

| xname23 a răspuns:

Lasa l asa. daca il smulgi va creste mai des si mai inchis la culoare.