| AlexBoy88 a întrebat:

Am racit acum 4 zile am luat pastile mi-a trecut gatul tot. Dar imi curge nasul incontinu ce pot sa fac.
Dau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Presupunand ca ai luat un tratament recomandat de medic, nu sunt suficiente 4 zile de tratament, ar trebui sa continui pana la 7 zile. Daca ai luat medicamente dupa ureche, ar fi momentul sa faci o vizita la medic.

Intre timp, poti folosi un spray pentru nas si gat. Incearca Bioparox, conform prospectului.

1 răspuns:
| anda1130 a răspuns:

Ia o pastila ceva si daca este vreo peoblema grava spune-i medicului de familie.