| Lukasz a întrebat:

Am scris in intrebarile mele ca eram sa ma lovesc in tabla si tot felul.
Dar nu stiu cum sa ma conving plang intr-una si ma tem sa nu fac tetano mama nu vrea sa ma duca la spital ga zice ca nu am nimic si toti rad de mine ca pentru o zgarietura plang.
Bunica o zis ca cand era ea mai tanara i-a intrat o bucata de sarma in talpa asa ruginita si de abia a scos-o si nu a patit nimic.
Eu ce sa fac ca plang ca poate nu o sa mai ajung pana maine.
Heeeeeelp.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreea_Petre_1990 a răspuns:

Stai linistit, nu cred ca patesti nimic, si eu am avut un accident cu o sarma ruginita si uite ca traies