| Randi a întrebat:

am si eu o mare problema,de ceva timp imi cade parul foarte tare am incercat masca cu ulei de ricin,galbenus de ou etc. Am fost la doctor mi-a recomandat o masca de par degeaba, am vrut sa comand ricapil dar e o mare teapa,sunt putin frustrat de treaba asta. Daca stiti vreun produs o spuma, pastile, masca de par sa imi opreasca caderea parului va rog sa imi ziceti-mi si mie.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| camitzu27 a răspuns:

Parul cade de obicei de la stresul emotional, dezechilibrul hormonal, slabitul brusc sau deficienta de fier. cum e perioada examenelor probabil te stresezi cu ele. mananca sanatos, include in alimentatie ouale, carnea, pestele, mere, spanac. tine-te de ele si parul tau isi va reveni. sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| oanaro a răspuns:

Buna! Iti recomand cu incredere aceasta crema-tratament:
http://olx.ro/......27NVx.html