| AllexXtreme a întrebat:

am si eu o mica problema la testicule, nu ma doare, nu ma deranjeaza, nu simt nici cea mai mica durere, dar de cativa ani aveam o mica bașică/bubă/umflatura nu stiu cum sa ii zic, e rotunda si are ceva alb in ea. Cand eram mic le storceam acele umflaturi ca erau mici si iesea o secretie alba ca branza laughing dar acum asta e prea mare si nu o pot stoarce, ce sa fac? Daca o strang prea mult se inroseste putin, stiu ca trebuie scoasa acea secretie de acolo, se vede urat. Va multumec pentru raspunsuri, daca este cineva medic si are Facebook ii pot da o poza cu aceasta problemuță.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Drkurt01 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun... poti sa te duci la un medic daca problema continua sa persiste. Nu cred ca gasesti vreun medic pe aici.

| DoruLuGaboaie a răspuns:

Baga steroizi si nu mai ai probleme la zona inghinala