| padukie a întrebat:

Am si eu o problema! Am primit un pumn din greseala de la un coleg la sport la sfârc! După două zile am observat ca am la sfarcul mai tare decat cel drept. M-am apasat pe el si e mai tare decat celalalt de parcă as avea o biluta acolo, dar de durut nu ma doare deloc nici când apăs. Vă rog eu spuneti-mi ce am va rog frumos. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

N-ai nimic, biluta aia toti o avem, asa este ea, tare.