| anonim_4396 a întrebat:

Deci am si eu ceva mai ciudat nu stiu cum sa ii zic
am 15 ani 1m 83 si 70 kg eu de mult am observat ceva.
cand imi apas cu degetul pe un sfarc oricare dintre cele doua simt
o umflatura in partea de sus a sfarcului ca o muscatura de tantar mare mare la sfarcul drept am umflatura mai mare la ca cel stang.
apropo eu sunt baiat si inca ceva mie un testicul imi e mai jos decat celalalt exact ca si umflatura mai mare din sfarc e tot pe dreapta eu am inteles ca chestia cu testiculele e normala si toti barbati au asta dar umflatura din sfarc nu stiu daca e bine sau nu.
vreau sa stiu daca o sami trebuie sau ce sa fac mie nu imi place ca am sfarcul cam ca si o femee deci nu am tate mici si cu sfarcuri mici mie mi se vad prin o bluza mai stramta.
multumesc pentru raspunsuri.
dau funda... happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AstralConfessor a răspuns:

happy Nu toti barbati au, insa este ok daca ai sfarcuri mari si glande mamare, abtine-te sa lucrezi pectoralii, ca atunci chiar vei fi un baiat cu tate. cat despre partea dreapta ca este mai mare decat stanga, asta da, este normal, toti oamenii o au asa. Funda? big grin