| Bogdan70001 a întrebat:

Salut TPU!

Am si eu o problema.
De ceva timp am o senzatie de nod in gat (nu ma deranjeaza cand mananc, nu ma doare, si o simt debocei cand inghit in sec) si o senzatie de a-mi drege vocea. Alte simptome nu prea mai am, am slabit destul de mult zilele astea, aproape 5kg, dar am fost si bolnav de covid si ai mei au slabit ceva deaemena

Ce poate fi? Am fost la analzie si mi-au gasit ceva stafilococ, insa nu simptomele mele nu sunt aceleasi cu cele ale stafilococului

Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Endita4689 a răspuns:

Ți-a recomandat medicul Vitamina C? Poți să iei vitamina C cu propolis de la Plafar. Este și tinctură de propolis la Plafar. Tinctura poți să o pui în ceai.