| Loscalifornia12 a întrebat:

am si eu o problema nu stiu de ce nu ma îngraş la mâini peste tot ma îngraş numai la mâini nu? Dau funda celui mai rapid răspuns si eficient

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cam fiecare are zonele lui unde se depune. Probabil la tine e mai proeminent la solduri, coapse si abdomen. Cam acolo pune toata lumea. La maini e destul de greu sa te ingrasi, de aceea persoanele grase au mainile totusi relativ slabe. Se depune si-n zona aia, dar mai greu.
Sanatate!

| RAY a răspuns:

Grasimea se depune initial la fete pe coapse, burta, pe mainii mai tariu, ingrasarea nu e buna nici unde