| EddyChiz a întrebat:

am un prieten care tocmai a suferit un accident de masina, a intrat un autobuz in el din spate, si l-a aruncat intr-un sant de 2 metri, e lovit la cap are un cheag de sange, si mai putin grav restul corpului, e in coma de gradul 3, se poate sa isi revina? doar aparatele il mai tin in viata, va rog ajutati-ma sunt disperat funta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu ai ce face. Eventual consulta un psiholog pentru a face fata mai bine situatiei.

| CristinaSNC a răspuns:

sad Sper sa isi revina. Tot ce poti face tu acum este sa te rogi sa isi revina.