| cdarius15 a întrebat:

As vrea sa ajung mai inalt.Am 1.58+ si 48kg .Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oOAndreeaOo a răspuns:

Buna darius. nu poti sa faci nimic in aceasta privinta decat sportul. Voleiul sau baschetul este foarte bun dar nu va influenta prea mult inaltimea ta.Mai poti incerca cu hormoni inca pot esua s i in urma lor sa te alegi cu boli sau cancer. eu sper sa cresti tu,, de la mama natura''.

1 răspuns:
| LostYou a răspuns:

Daca iti poti permite(material vorbind)poti merge la inot sau bascket.Acolo te inalti cel mai repede.