| iulianbalan a întrebat:

as vrea sa stiu ce este o saltea ortopedica mai exact as vrea sa stiu ce inseamna ortopedic si daca acea saltea este confortabila.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| biaNk6 a răspuns:

Exista mai multe tipuri de saltele ortopedice. Intra pe http://www.saltele-ortopedice.net/ Magazinul este de incredere si are detalii amanuntite la fiecare saltea in parte. Sunt mentionare duritatea, greutatea suportata, din ce este confectionata, impotriva a ce este stratata, etc. Eu am cumparat din magazinul asta, l-am testat si ti-l recomand.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aceasta saltea este fosta saltea care se numea "Relaxa", este o saltea normala cu arcuri. Pentru tineri subtirei este destul de buna.

Răspuns utilizator avertizat