| Celodrix a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar o saltea confortabila si fara arcuri in care sa ma relaxez.

Ce saltea imi recomandati?

140x200

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Adormo, e mult mai ieftina decat Dormeo si pana la urma ambele sunt niste banali bureti, numiți mai nou "spuma", care suna mai pompos.

| sierra1 a răspuns:

Uite aici ce discount-uri au unele:

https://m.emag.ro/......ountdesc/c

| relian a răspuns:

Saltelele fara arcuri nu sunt deloc confortabile, deci nu o sa te relaxezi deloc, asta daca cumperi o saltea fara.
Cele mai bune saltele au combinatie de materiale si foarte multe arcuri, cu cat mai multe arcuri cu atata mai buna.
Asa una buna e undeva la 1000$ acum ca sunt si saltele de 4-5 mii asta e alta poveste laughing eu am una de aproximativ o mie si n-am treaba.Bine ca ai garantie 10 ani unele si 50 de ani laughing cum o cumperi de la magazin asa sta anii aia garantati.
Ai de unde alege, dar fara arcuri alea nu-s saltele, sunt incercari de saltele.

| Ababei_Andrei_1995 a răspuns:

250×200