| lemonn3256 a întrebat:

azi ma jucam fotbal in curte si am cazut pe alee si m-am lovit la pumn, mi s-a luat pielea de pe 2 cioturi de la pumn, tin spirt acum, maine sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Suna la 112 și intreaba acolo - ei știu mai bine ca noi

| Alverto a răspuns:

Stai calm, pe la 4-6 ani m-am lovit atât de tare la genunchi încât nici nu mai simțeam durere, și varu-miu care făcea mișto de mine, nu-mi dădea spirt-ul. Și uite, sunt bine

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Alții au pățit si mai rau si uite ca traiesc, îți sugerez sa nu suni la 112 pentru ca sunt căzuri foarte grave ce merita atenția lor.
Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat