| ElenaZamfi a întrebat:

Acum cateva zile facand dus, am observat peva pe sanul stang mai exact in zone sfarcului, avand aspect de cos un pic mai mare. vrand sa ma documenteznu am gast nimic legat de aceasta problema si ma intreb daca m-ati putea ajuta, stiti cumva ce ar putea fi? si daca da cum poate fi tratat asa ceva? multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

S'ar putea sa fie de la epilatul firelor de par din jurul mameloanelor.in rest, nu stiu ce sa zic.

| filme a răspuns:

E cos pe sub piele, trece el singur