| mjynhgfbvdc a întrebat:

Salut TPU! Cam cate fire trebuie sa mananci sa fie in exces? Eu am mancat un sfert de castron de terci de ovaz, un mar si niste cartofi prajiti. E prea mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu mananci fire, ci fibre.
Poti manca pe saturate, fiindca fibrele curata stomacul si intestinele.
Cel mai bine este sa le mananci dupa cartofii prajiti, dar si mancate in ordine inversa se amesteca in stomac.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fire din priză? pe toatelaughing