| Mx7BMX a întrebat:

Care ar fi cea mai eficienta metoda prin care as putea scapa de matreata? nu stiu daca am facut bine sa postez intrebarea aici dar nu prea stiu ce sa fac, am gasit o gramada de metode dar nu sunt prea eficient si nu se merita sa testez un shampon luni intregi, sa observ ca nu e bun si sa-l schimb din nou... Prefer raspunsuri de la cei care au trecut prin asta si au scapat big grin dau Funda *

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Suc de lamaie adaugat in samponul in care te speli, sau o aspirina pisata tot in sampon. Sucu de lamaie e cel mai pun, poti sa pui si in apa cu care iti clatesti parul.