| NeedHelp1 a întrebat:

Salut TPU!

Care ceaiuri "ataca" colesterolul?
Recomandați-mi vă rog niște ceaiuri care *scad* colesterolul.
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu te apuca de astfel de ceaiuri că ajungi la spital.

| NeedHelp1 explică (pentru doctorandus):

De ce? laughing
Mi-am cumpărări ceai Colesterol (e făcut din ceai verde, anghinare, păpădie etc.)