| dendendenis a întrebat:

Care este recordul vostru la mancat ( la o masa )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Portie dubla.

| R0R0 a răspuns:

Hmm... Nu am un record!

| Idkidk a răspuns:

O porţie.

| PeFuga a răspuns:

Tot ce e in farfurie in aproape 5 minute laughing

| Klandestin a răspuns:

O masa si 4 scaune!

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Printre reccorduri ar fi : 8 sandwichuri in 22 de minute, o pizza la metru in 35 de minute, 3 portii de salata de boeuf in 28 de minute. Cam atat.