| recort a întrebat:

Cum este sa ai infarct? Si de asemenea, o intrebare mai prosteasca... poti face flotari in timp ce ai infarct? Va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu, nu ai cum sa faci flotari in timp ce ai infarct, dar poti face infarct in timp ce faci flotari.laughing

| danutzu96 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa faci flotari!
Ai avut vreo data macar pulsul marit sa vezi cum e? Ti-a fost vre-odata rau de la inima sa vezi daca mai poti sta pe picioare?

| recort explică:

Eu am fost diagnosticat cu tulburare de anxietate. Am mers la psiholog si am raspuns ft bine la tratament numai ca au mai ramas anumite parti care tot revin. Simt in piept un fel de disconfort cu o usoara presiune. Nu am lesinat sau altele...acum doua luni am fost la cardio si rezultatele au iesit perfect si ekg la fel