| TheHeineken a întrebat:

cum fac sa cresc in inaltime avand in vedere ca am 1.75m, 17 ani jumatate, 85kg iar de 1-2 ani nu am mai crescut deloc? ofer FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ionela08 a răspuns:

1.75 la 17 ani e foarte bine dar, daca chiar vrei sa mai creti in inaltime poti face inot si baschet ajuta foarte multwinking

1 răspuns:
| andreeaaa0123 a răspuns:

1.75 la 17 ani jumatate ti se pare chiar asa de putin? eu cred ca este ok si ca nu ai de ce sa iti faci griji.