| iCappy a întrebat:

Daca o persoana de 17-18 ani ia o jumatate de pastila de viagra, pot aparea efecte negative asupra organismului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Doar ca nu se poate incheia la prohab o perioada mai lunga de timp.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu apar efecte negative decat daca cel care ia aceasta pastila are probleme cu inima.
Dar de ce i-ar trebui unei persoane de maxim 18 ani viagra? nu are suficient testosteron? pastila aceea este pentru disfunctie erectica si pentru persoane mai in varsta.
Asa sa luam la misto sa vedem ce se intampla...
Tinerii nu au nevoie de asa ceva.
O sa pateti ca mosul ala care nu i-au mai putut pune capacul la sicriu dupa ce murise ca luase viagra inainte sa moara happy

| oz_1736 a răspuns:

Vezi sa nu-i ramâna in gât. Atunci cred ca va avea efecte negative. Cel mai bine sa o tina sub limba?

| Trioda a răspuns:

?
Nu vreau sa te jignesc, serios..insa ma pui pe ganduri.
La 18 Ani.
cand numai privind la o fata, la formele ei, vara fiind anotimpul privirilor si studierii involuntare etc..sau intamplator la un film vezi o scena erotica domestica..si ca adolescent simti deaja ca incepe sa te ia cu calduri, erectii spontane etc. :)
Si vii tu, cu administrarea de VIAGRA... la 18 Ani?

Ce sa iti spun, persoana de care intrebi. :) ori practica prea mult sex (ipotetica presupunere )... ori prea multa onanie.
Acestea fiind cauzele ca pusca nu mai ia foc..la stimulii firesti si naturali, corespunzatori adolescentei la 18 ani.

La administrarea prelunga a Viagra,este o listă întreagă de efecte secundare precum: stări de greață, dureri de cap, indigestie, dureri musculare, congestie nazală și vedere încețoșată,si potențialul risc de cancer de piele!
Efectul cel mai devastator va fi,ca chiar fiind linga femeia visurilor lui,EL va sta ca o gluga de coceni, impotenta fiind stapana pe situate, si fara nici o sansa de raport sexual, deoarece organismul de la atata stimulare cu Viagra, nu mai reactioneaza.

*gasesti aici intreg articolul:
https://www.vice.com/......re-nasoale

Cumpatarea se impune in toate, deci nu te lega la cap daca nu te doare!
O zi buna!

| EyLeEsSjAcK a răspuns:

Da