| AV80 a întrebat:

de astazi de dimineata am o durere in partea de sus a ochiului, este foarte enervant, nu stiu cum pot scapa de ea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Catalin175 a răspuns:

E posibil sa ai tensiunea ridicata, am pățit și eu, trece de la sine. Cel puțin asta am pățit eu, nu sunt sigur dacă aila fel ca mine.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic

| Catrice a răspuns:

Coronavirus mămică, ai pus mâinile murdare la ochișori și aia e.

| ancaval a răspuns:

Nu o fi intrat o geană? Te-ai uitat în oglindă?
Dacă e geană, scoate-o. Dacă nu vezi nimic, spală-te cu multă apă.

Sau o fi curent?

Dacă durerea nu te lasă, mergi la medic.