| LauR57 a întrebat:

De cateva zile ma inteapa in partea stanga la inima... Imi poate spune cineva de ce?
Dau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
oboseala/stres/consum de tutun/energizante etc.dar cel mai indicat e sa faci o mica vizita medicului de familie..nu crezi? doar asa elimini orice indoiala.
O seara frumoasa sa ai si plina de bucurii odata cu venirea mosului.happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o carență de minerale.
Este bine să te vadă medicul de familie, cel puțin.
Pa, pa.

| Chαяtreux a răspuns:

Poate e lipsa de calciu

| myruna2012 a răspuns:

Pai sigur ca inima e in partea stanga!

Dureri normale de crestere.

Probabil faci foarte mult efort.
Se intampla oricui.

Funda?