| eliza91 a întrebat:

Cam de o luna, doua ma doare uneori in partea stanga nu stiu daca e inima sau sanul crying ma inteapa asa straight face destul de tare. va rog ajutati-ma... poate stiti din ce cauza este sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy pai cand simti acele intepaturi? dc ai asteptat o luna? dc nu te duci la medic? intepaturi am si eu ca am probleme cu inima, dar tu nu ezita si fuguta la medic, doar el te poate lamuri in urma unui control amanuntit...multa sanatate si nu ezitaaaaaa!

| Zangetsu a răspuns:

Inima nu este in partea stanga.

| DenYsa567 a răspuns:

Poti avea si ceva la plamin daca te inteapa, fa-ti un control

| soniaa a răspuns:

Inima?laughing.Exista posibilitatea sa ai un nodul la san,acesta poate deveni foarte periculos dc nu il tratezi la timp, cel mai bine e sa te duci la un control medical, sa faci o mamografie.Sanatate!