| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp, inainte cu vreo ora sa ma culc, (sa ma apuce somnul) Ma doare capul, ma simt ametit si parca imi vine si sa vomit. Urechea stanga ma mai junghie cateodata si simt pulsul in ea... sau ceva de genul. nu stiu. si nici echilibru nu prea am. "Probleme " as avea mai multe, cand incerc sa ma concentrez la ceva imi tremura capul uneori si simt o presiune in ceafa, de exemplu acum daca ma concetrez simt o presiune in ceafa si imi tremura un pic capul. Si cand merg o cam iau in partea dreapta.As putea avea scolioza, poate de acolo dezechilibrul si mersul intr -o parte? si cu durerile de cap? Sunt si un pic racit, dar nu cred ca are legatura cu durerile de cap inainte sa ma culc, poate sa fie si din cauza ca mananc mult inainte sa mananc? desi fac asta de cand ma stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce zici de un consult medical si niste analize complete?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Tu ce zici ca am?

| Florian_Nicu_2001 a răspuns:

Du-te in pana mea la doctor!