| Stargoz a întrebat:

De curiozitate daca stai mult in duș (in aburul acela) ti se poate intampla ceva rau? Pentru ca aerul acela devine destul de greu de respirat dar daca stai mult ti se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Drkurt01 a răspuns:

E doar apa in stare gazoasa... Nu ti se intampla nimic permanent, dar, daca apa înlocuiește prea mult din oxigenul din aer, poti lesina, presupun. Ajunge sa deschizi usile de la dus cand aerul devine prea greu de respirat, si cam atat.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti lesina.

| Sofer a răspuns:

Nu ți se întâmplă nimic. O sa fi ca în sauna cu aburi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ia ameteala cazi pe jos mă gândesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ai vreo boala de natura respiratorie.