| LucaBadea a întrebat:

Salut TPU, de ieri, cand alergam a inceput sa ma intepe in spate ceva. Mai exact la golul acela din spate pe partea dreapta. Ma inteapa mai ales cand ma aplec. Imi puteti spune ce este? Pe piele nu a aparut nimic, ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nisip pietre la rinichi sau probleme la coloana vertebrala.
Ecografie rinichi
Rmn coloana
Daca e cu coloana e grav.
Rinichii se mai spală

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un neurolog poate ști ce probleme ai, daca ai probleme cu spatele sciatica poate fi