| Cosmin_Joe_1986 a întrebat:

Salut, am o intrebare, ma cam doare pieptul in partea dreapta si de asemenea in spate in aceeasi directie atunci cand tusesc, cand ma aplec, si simt mana dreapta amortita asta cam de 2 zile a inceput sa ma doara astea ma puteti ajuta cu un sfat sau este o boala, va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi mâine la medicul de familie să te consulte.
Sănătate!
Pa, pa.

| Cosmin_Joe_1986 explică (pentru Legiuitoarea):

Asta am sa si fac oricum mersi frumos

| DaianMarian a răspuns:

Amortirea, durerea prezenta in o anumita parte a corpului reprezinta un semn al parlaliziei.Recomand o vizita la medic.

| Cosmin_Joe_1986 explică (pentru DaianMarian):

Asta am sa si fac oricum multumesc

| z0r3Ns3n a răspuns:

Ai CANCER :O =]]]]

| nobodyssins a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

Cum poti sa glumesti cu asa ceva? Poate pare amuzanta replica, dar daca dai peste cateva cazuri reale, n-o sa ti se mai para amuzant asa ceva.