| MakarovTheOne a întrebat:

deci de cand ma stiu is rosu la fata dar nu genul de ala la care apar vene mici pe fata. Am pielea rosie la cald ma inrosesc f tare dar afara nu sunt chiar rosu exagerat.Nu am vene pe fata sau ceva.Voi ce ziceti big grin? E de rau eu zic ca nu big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu ai de ce să-ţi faci griji, eşti mai sensibil atâta tot.
Te pup!

3 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Nu ai nimic, esti mai sensibil la caldura si atat.

| Ushhher a răspuns:

Nu te teme, si eu sunt fix ca tine. Nu-ti fa griji.

| MakarovTheOne explică:

Mentionez k nu fumez/nu beau am 17 ani.