| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Dimineata am mancat din greseala vreo 2 felii de paine mucegaita.
Credeti ca as putea sa patesc ceva? Sunt si racit.
Ofer, Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Nu o sa patesti nimic. Si eu am mancat fara sa stiu ca e mucegaita dar am observat doar dupa si imi mai era si foamehee hee
Altii dau mucegaiul la o parte si o mananca.
Deci nu o sa patesti nimic.

7 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Cel mai rau lucru pe care il poti pati e sa vomiti, nu afecteaza prea tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil o sa te strici la stomac

| lBroken69 a răspuns:

Nu prea, dacă ai stomacul mai sensibil, probabil vei merge la baie, sau vei vomita o dată.
Nu îţi face grijii.

| girl971 a răspuns:

Nu ai ce sa patesti.In cel mai rau caz faci indigestie!

| shinelikeastar a răspuns:

O sa mucegaiesti, stai linistit.

| HappyGeo a răspuns:

Da! S-ar putea sa te doara burta, sa ai o senzatie de greata sau alte probleme.

Funda?

| helleneli a răspuns:

Dupa experienta mea, nu vei pati nimic, dar daca ti se face rau, ar trebui sa consulti un doctor