| anonim_4396 a întrebat:

Am mancat din greseala sclipici, patesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tpuist a răspuns:

Devii un unicorn care scuipă curcubeie.

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu patesti nimic

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu vei pati absolut nimic, nici macar o cat de mica indigestie.Ar fi totusi bine fiind chiar indicat sa nu mai repeti astfel de incercari fara rost, inutile.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu vei pati nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atat
https://67.media.tumblr.com/......o1_400.gif

| Odysea a răspuns:

Nu vei pati nimic dar nu trebuie sa mai repeti aceelasi lucru de prea multe ori