| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Dimineata nu prea pot manca, am o greata, asa e organismul meu.Eu merg la sala si ma intrebam daca are ceva daca inainte de sala, dimineata, consum ceva mai slab in nutrienti, adica niste salata de vinete sau cereale cu lapte si dupa pe parcusul zile sa consum proteinele si macronutrientii de care am nevoie? E nevoie neaparat sa consum proteina si altele inainte de antrenament sau pot si pe parcursul zilei? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salata de vinete are ceapă te duci sa puti a ceapă la sală?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de antrenament ai nevoie de carbo