| yoloqerty a întrebat:

Din ce cauza ma trezesc uneori cu nasul infundat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HadesSs a răspuns:

Poate fi si din cauza umezelii din camera sa te trezesti cu nasul infundat si gura uscata, pune un borcan cu apa in camera.

| ibaal a răspuns:

Poate esti racit...
Daca nu, mie mi se intampla des de la oboseala, cand dorm prea putin, imi lacrimeaza ochii si nasul se infunda :S

| DannyQ a răspuns:

Probabil că ești mai sensibil la frig și corpul tău reacționează cu mici probleme(ești înfundat în nas etc.)Ai grija și cine tușește, strănuta lângă tine și asta contează. Ai grija și la igiena. Sper că alimentația ta este una sănătoasă nu junk food.