| blackangel69 a întrebat:

Imi curge nasul. Ce pot sa fac sa scap cat mai repede? Vreau sa spun in cateva ore cel mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MaTrIx8378 a răspuns:

Sufla-ti nasul.

Răspuns utilizator avertizat
| NicoNicolletta a răspuns:

Foloseste picaturi de nas.

| oOAMAOo a răspuns:

Pai ar trebui sa faci mai mult ceai de musetel intr-o cratita si apoi sa faci inhalati (sa te pui deasupra ei cu o bluza sau un prosop pe cap si sa tragi aburi in piept)