| simonafrumoasa a întrebat:

Cum sa fac sa scap de raceala mai repede nu prea tusesc doar asa putin si nu cu zgomot tare si imi curge nasul si sunt ragusita? iau fervex si trachisept voi ce sfaturi imi dati? ca doctorul mi-a dat medicametele de sus dar voi ce ponturi pentru raceala stiti? ma cam ennerveaza nasul infundat. PUP! pa pa!

1 răspuns:
| Psychic a răspuns:

Incearca uleiurile volatile de la firma "Fares", gen: biosept forte, biosept plus.Sunt cele mai puternice antibiotice naturale.Cu alte uleiuri poti face inhalatii.La mine, cand iau uleiul, chiar o gripa nasoala trece in cateva ore(maxim 12). Incredibil, nu?
Uleiurile se iau cu miere, scrie si in prospect parca.