| anoneu a întrebat:

Salut TPU,
Imi puteti da sfaturi despre ce alimente sa folosesc pentru a reusi sa iau rapid in greutate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Buna! Nu te ajuta daca mananci multe dulciuri(ciocolata,cornuri,bomboane etc).Ce e drept te ingreasi dar nu sub o forma sanatoasa.
Mananca peste, carne, supe si tu iti forta organismul! Daca nu poti manca mai mult nu te forta! Incearca si Calciu complex la farmacii.love struck succes

4 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Alimente cu un aport caloric mare(adica grasimile) si cu lipide multe(paine, paste etc)

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu manca paine alba, carne rosie(mananca doar pui si peste). Mananca multe fructe si bea multa apa.

| xAbb a răspuns:

A zis sa ia in greutate straight face aka sa se ingrase straight face

Baga multa ciocolata in tine whistling mananca paine goala rolling on the floor multa mancare care contine carne, dulciurile thinking

nu mai stiu rolling on the floor

| anoneu explică:

Eu stiam ca daca mananci paine te ajute sa iei in greutate