| Alexutz75 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum scap de stres? dau fundawinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Diazepam. laughing
Preferabil supozitoare, pentru actiunea rapida.hee hee
Stres? Scapi (cu adevarat) de el daca scapi de cauza (sesiune, teze, invatat, scoala, etc). Altfel, doar il "acoperi". thinking

| Generalul a răspuns:

Joci un Starcraft 2, insa daca nu iti place sa pierzi, e posibil sa te streseze si mai rau, sau te apuci sa farmezi in Diablo 3 happy Acolo daca ai noroc si iti pica un item bun poti sa-l vinzi pe bani reali tongue

| monutza90 a răspuns:

Muzica chill out, miscare in fiecare dimineata cate 20 de min, ceaiuri din sunatoare, musetel sau valeriana

| SaveTheNature a răspuns (pentru monutza90):

Cred ca meriti fundahappy

| monutza90 a răspuns (pentru SaveTheNature):

Nu conteaza daca primesc sau nu funda important este sa fiu de ajutor happy

| CodruTz_CoRy_1991 a răspuns:

Parerea mea..pe mine unu ma relaxeaza bile anti-stress
muzica si fumatul dar nu e indicat