| StefanAndrei99 a întrebat:

In urma cu cateva saptamani am observat pe pieptul tatalui meu o umflatura de mărimea unei prune( alta comparație n-am gasit).
Este tare si se misca foarte putin. Nu il doare si nu il incomodează, este doar inestetica din punctul lui de vedere, aveti idee ce ar putea fi?
Este ceva grav?
El spune doar ca este niște grăsime adunata sub piele si ca n-are nimic.
Va rog ajutati-ma si oferiți-mi raspunsuri pertinente, nu aberații.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cel mai pertinent răspuns este să îţi iei tatăl de mână şi să mergeţi la medic să vadă el despre ce e vorba

| Ha0t1c a răspuns:

Am ceva de genul doar ca mult mai mic pe umăr survenită în urma unei lovituri. Poate fi operabila daca tot creste, nu e nimic grav (cel putin la mine), la tatăl tău daca a apărut din senin ar trebui un consult.