| andy14 a întrebat:

m-a muscat un caine de casa vacinat dar nu m-am dus la doctor au trecut 2 saptamani si as vrea sa fac un vacin anti rabic se mai poate face dupa 2 saptamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MrBlack321 a răspuns:

Din cate stiu vaccinul se face la 24 de ore dupa muscatura

| andy14 explică (pentru MrBlack321):

Si ce vaccin as putea face?