| Lukasz a întrebat:

Ma doare dupa urechea dreapta si mi se pare ca ma doare mai tare cand apas in dreapta de cat in partea stanga, ma refer la osul ala de dupa ureche, mai jos de el. Pot juca fotbal asa? Sau cu nasul infundat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti juca fotbal, atata vreme cat folosesti picioarele si nu urechile sau nasul! happy