| anonim_4396 a întrebat:

Cand apas tare pe partea stanga si dreapta a capului ma doare. Si cand apas pe partea stanga simt o durere parca si la ochi si ureche si in partea dreapta la fel. E normal? Tin sa precizez din nou ca apas destul de tare cu degetele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

E normal daca iti provoci durere sa simti durere... Pisca-te de mana, daca nu te pisti tare parca nu te doare, daca te pisti mai tare, te doare.