| Codblackops a întrebat:

Mi-am luat azi Vichy Normaderm purifiant profond(de curatare a tenului) si Bioderma Moisturising replenishing care, si as vrea sa stiu cum se foloseste.
Cea de la farmacie mi-a spus sa ma dau cu gelul de curatare si apoi cu crema Bioderma, dar intrebarea mea este, dupa ce ma dau cu gel, cat ar trebui sa stau cu el pana sa ma dau cu crema, si daca ar trebui sa ma spal inainte de aplicat crema Bioderma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Veromi321 a răspuns:

Pai nu scrie pe gel cum se foloseste sau pe cutie? E gel care se aplica fara a fi nevoie de clatire cu apa sau e gel care se aplica si apoi se clateste cu apa?